Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması bitkisel çözüm

Kompetan hekim Dişle müntesip iltihaplar hane, koku alma organı ve ümük çevresi kabilinden dişe doğru bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kesik sürede bir diş hekimine araştırma olmanızı ve mukteza tedavileri yapmış oldurmanızı referans ederim.

Mütehassıs doktor Yeniden bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun baştan aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış kabil. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Benim basimdan soyle bir hikâye gecti. Gecen ay sag zir disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni kontrol fail doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi bende tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ancak ilaclar el gostermedi. Kul ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

Melike Merhaba doktor as. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 ay üzere surecte peki doktor komutan haklı henüz öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi henüz gitmedim lakin ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere için kıpkızıl rengi ve dokunduğumda sanki disim icten kirik kabil bosluk var bu sismeler niye ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve niye boyle olmuşdolaşma acaba ?

iffet Merhaba hekim bey hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

murat hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi ayrıca şustalıkiklik âdeta elan da artmakta napmalıyım üç günde şemekiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

şengül hocam. bu dişi eti apsesi midein meydana getirilen otama diş çürüklerinde review yapılan kanal tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi kuruluşyor. bugün diş hekimime ön üst dü dişimin itici şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse bulunduğunu hat tedavisi binalması icap ettiğini söylemiş oldu de azıcık korktum açıkcası.

Uzman hekim Diş röntgen filminize göre henüz kupkuru bir şey söyleyebilirim.. Lakin apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik örgüsı yerinde ise behemehâl implant öneririm..

bilgelik Hocam selam. Benim sol ust ense disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o pusarıkği iğneyle patlatip read the article icindeki siviyi cikardim ama hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Almila Selam hocam benim dişlerim ufak küçük kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne mümkün ve çürüyor üste dişlerim söküp kanayıncaya derece hakkındayasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek ciğerin acil yapmam gerekenler neler .teşekkürler

Amaç Hekim satış merhabalar üst bölgedeki azı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu dertlar sağ basarüme ağırlık yapar mı ? Çünkü sağ görüşümde dertlar oluşmaya kelleladı.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni hadise banada evet.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonrasında temizlenme süresini uyma eden ilk 6 ay içerisinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların baştan oluşup oluşmadıklarını arama edecektir.

yığınçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta oldu atibiyotik kulandım yalnız halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *