diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

ilkgüz apsem güneş geçtikçe henüz çok büyüyor sözde doktora yeniden gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya serladım da geniş spektrumlu olmasına karşın tesir etmedi güya

medeni Hocam merhaba 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma tekrar denetçi icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey nanay her ogunden sonra dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ivedi cvp lutfen hocam…

cihat endamsız 5 ruz önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve deliküm kapandı.henüz sonrasında atibiyotık tedavisine serladım ve şkonulik indi fakat 2 frklı dişçiye gosterdım biri hat tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi başkası de ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi lakin ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Bilirkişi doktor Yaralarınızı görmem lüzumlu dişinizle ilişkin de olabilir ama olmayabilirde bunun derunin sağlık muayenesi olmalkaloriız. Başkaca dişinizde iltihaplanma varsa mutlaka tedavisini yapmış oldurınız.

Uzman hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan mıntıka hariç official source vesair bölgelerin günlük olarak hizmetı halletmeye devam ediniz.

Mahir hekim Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin otama olması gerek.. Gine bünyelacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin bileğteamülmesi gerekmektedir.

İrem peki hocam apse niye oluşur ? hekim dişini pıtrak fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

dündar Hocam merhaba.Benim 2 devir önce sol üst art dişimde 20 likle onun arkasındakı diş beyninde agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Mahir doktor Dişiniz kaybedilebilir. Sair dişlerinize ilerleyen iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine ne kabil. Dahada see this site ilerisi kist oluşturabilir.

Uzman doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize muktezi müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Spesiyalist doktor Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı dair bir selen edinin..

esin eksiksiz günler hocam 2 sene ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekiştirme tedavisine başladım.alt kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı yasak.devran vakit büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi örgülacak dedi.paranomik film çekti.

Mahir hekim Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz husus için sizi bilgilendirecek ve muktezi otama yöntemlerini başlangıçlatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *