diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

Mahir doktor Dişle ait iltihaplar boşluk, kibir ve imik çevresi üzere dişe andıran bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısaca sürede bir diş hekimine araştırma olmanızı ve vacip tedavileri yapmış oldurmanızı salık ederim.

Bilirkişi doktor Probleminin dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek denemek gerekir.

süpürge otu İyi gunler hocam benim sorunum henüz onceden hat yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu mevki da henüz oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi gene kizariklik var

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön kısımları sadece biri olmadıgı ciğerin geçer dedim dayanacak kadar bileğil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı kesici verdi yalnız ağrı öle böle bileğil dişlerim olmamasına razıyım o basamak şiddetli kullak burun boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş gidişat da hoppadak sağ arkaya gerçek dü şkonulik ve muhtevai hafiften beyaz cihet yana agrıyı doğramak muhtevain kbb doktorumuz igne ile agrı kesici ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 zaman huzurlu etiriyor ama dertlar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım ama tüm teessüratımla belirtim durumumu.

iffet Selam hekim mir hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Kompetan hekim Giderek bölge kapanacaktır. Berenarı zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir cisim sokmayınız. şayet toprak ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine mebdevurunuz.

Aksiyon Merhabalar dişim çok ağrıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.lakin ben 6mayıs zamanü sebebiyle operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

gulsum Merhaba benim sag tarafim sebebiyle felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti sima felciyle alakali olabilirmi

dündar Hocam merhaba.Benim 2 güneş önce sol üst arka dişimde 20 likle onun arkasındakı diş beyninde agrı vardı.Doktora gittim dün, bana other iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Uzman hekim Dişiniz kaybedilebilir. Başka dişlerinize ilerleyici iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine sebep kabil. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

amaç hocam merhaba benim diş etim kamer önce apse yaptı hekim hat tedavisi yapalım dedi bana şmaslahatikliğin inmesi karınin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şmeselelik indi köle hat tedavisine lüzumlu kalmadığını düşündüm şuan dişetim gine şfiilti ben gene aynı ilacı aldım lakin şimdiye denli bi faydası yok napmalıyım. bide dişhitit şdavranışikliğinde sigara derunmenin ziyanı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

Hacer Mrb. Benim dişime kestirmece 1 kamer önce dolgu kuruluşldı. Hekim dolgu bünyelırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonrasında da bi 10 15 devir itici sıcak nazarıitibar ten dedi. O denli nazarıitibar ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli soğuk muhtevaeceklere hassasiyet göstermeye kafaladı ağrı oluştu.

Spesiyalist doktor Göremeden bu mevzu üzerine yorum edinmek hakikat bileğildir. Röntgen filmine gereksinim olur..

İrem röntgen çektirmiştim problem 20 lik diş bile bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi more.. amma ortalama 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz kabil iltihaplanmayı kurutup tekrar doktora görünecem. Teşekkürname ediyorum, kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *