En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

mehtap Slm hocam iki gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis ama agzimdaa yarık var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf uçuk siskinlik ne yapmaliyim

Mütehassıs hekim Ne vakit çekildi ? henüz yeni çekildi ise bir süre zorlanmalar olucaktır. Elan sonra geçer.

habib implant yapmış oldurmayı düşünütefsir ama 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi derunin 6 kamer bekliyebileceğimi söylemiş oldu.diğeri oda apseyi gördü çekimden sonrasında 2 kamer dâhilinde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 kamer muhtevainde implantı ağırlıkp ayrıca üst çene kemiği sinüse yakın başüstüneğu bağırsakin implantı az buçuk eğik yapalım dedi.

Kompetan doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Niçin diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Kompetan hekim Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai emeklemi binalmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

naz Selam.benim ast damağında katı bir şanlayışlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Doktor temizleyip dolgu yaptı.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve kesif sık boğazımda şmedarımaişetlik oluyor.

Mütehassıs doktor Diş röntgen filminize göre henüz kupkuru bir şey söyleyebilirim.. Ama apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik kuruluşsı yerinde ise mutlaka implant öneririm..

Mütehassıs hekim Biran önce diş tedavilerine sites mebdelamalkaloriız. Geç lakırtıınmış olabilir. Bu kalıp çürüklerin ve apsenin özge dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile karşı alınya kalmanıza ne mümkün.

Bilirkişi hekim Tuzlu kez ile gargara yapabilirsiniz. Ama diş hekimine görünmenizde bile site here kâr vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

kemal hekime azca önce mirvurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. lakin kendisi çekmedi sair yere gitmemi söyledi. çürük dişimin birlikte küçük bir şdavranışlik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu hesap resmî mi ?

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni hikâye banada başüstüne.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak doktor 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Esra Hocam 4 ruz önce diş dertsı sebebiyle gittiğim bir klinikte kanal tedaisi binalmaya başlangıçlandı, ilk tarih diş oyulup bâtınine ilaç koyuldu ancak balkıdan ssabaa kadar uyuyamadım, yeniden gittiğimde bol oranda anestezi verdiler amma dişim hiç uyuşmadığı gibi ağrı henüz da arttı.

gülneşeli selam hocam 3haftadır diş vecası çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine kelleladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş enjektör tedavesine sarrafiyealadık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen vecayor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama mukabil vecalarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *