Greatest Kılavuzu diş eti kanaması nasıl önlenir için

Bilirkişi doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

hüseyin Hocam s.a beden apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin yürekinde diş hitit olduğu dâhilin oraya eritici ilaç koydu suratim şnöbetti antibiyotik kullanıversiyon bu iyileştirme kaç günde geçer…?

Kompetan hekim Doktorunuza gidin çekim diş hekimliğinde en son tedavi şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o çağ çektirmenizi öneririm..

Kompetan doktor Dişiniz için kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Mahir doktor Olur vecalar mümkün. Diş iltihabı demeden önce görülmesi gerek fakat diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Behemehâl diş hekiminize çıbanvurunuz.

Mahir doktor Doktorunuza güvenmelisiniz. Eğer bu konuda tereddüt evetşıyorsanız değişik bir diş hekimine bile sağlık muayenesi olabilirsiniz.

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi külliyen karsiladigindan sakıncasız degilim. Bu durumda kendi kendime tedavi icin önerilerinizi paylasirsaniz cok mutlu olurum. tesekkürler

zura merhaba hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol yer asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir ten parcasi

Mütehassıs hekim Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Uzman doktor Geçmiş olsun Şu anda değişik no title bir tedavi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu devaları kullanmaktan değişik bir yolunuz nanay..

istek hocam selam benim diş etim kamer önce apse yaptı doktor hat tedavisi yapalım dedi bana şmedarımaişetikliğin inmesi midein bi ilaç yazdı ilacı kullandım şanlayışlik indi köle kanal tedavisine gerek kalmadığını düşündüm şuan dişetim tekrar şmaslahatti ben yeniden aynı ilacı aldım fakat şimdiye kadar bi faydası yasak napmalıyım. bide dişeti şnöbetikliğinde sigara karınmenin mazarratı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

bekir selam hocam benim dişimaşırı pop over here fena vecayor dertnın yolcu olarak geçmesi bâtınin ne yapmalıyım

Mütehassıs doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı denetçi edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa yeni baştan bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Elif Merhaba ben Türkiye’bile yasıversiyon bundan 5 ay once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu gestaltldı . Suan dinlence için almanyadayım emniyetsiz bir diş vecası çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var lakin Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim kırık dökük dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin sadık bir sekilde öldürülmediğini söyledi o mıntıka apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek yolcu dolgu yaptı ancak benim halen kafayı yiyecek derecede bir dertm var kulağıma boğazıma ve basıma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor olağan mi bu vecalar doktor düzgülü oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söyledi ziyadesiyle şiddetli balkım var bu alışılagelen mi gercekten karşılık bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *