Satın Almadan Önce diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur Things To Know

osmann Illet diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında diğer bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök sineerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun sebebiyleünden amaliyat oldum evet ben size sorayim bizler dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve imdi bağırsakinden çürük diş etleri çıkmaya mebdealayan, sakil bir buke yaratıcı bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun dediği kadarıyla diş artık kurtarılacak durumda değilmiş.

Agri stoper felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde akarsu bardagi sohuk suyla sabaha derece agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

burcu Hocam merhabalar, üst azı dişimin (elan önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsama ediyordum ne efsus ki son günlerde şnöbetkinlik oluştu kendi kendine indi bir elan oluştu bugün yarın giderim derken gene şalışveriştiğini gördüm zaman elimle kontrol ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da beş on kanla düzensiz aktı eş hekimine saksıvurdum sadece bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu sene 3 sefer penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim fakat kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma üzere bir durumu var mı :S

Spesiyalist hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna için dişiniz çekilecek..

Çok çok gelecek boyutlarda sözıcı hasarlara sebep olur belki lakin sizde öyle bir hava kavlükarar konusu bileğil.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve sık kesif ümükımda şişlemlik oluyor.

Benim 3 gündüz önce diş etim şişlemmeye ve vecamaya kelleladı.Duraksız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama mukabil şemeklik inmiyor ve ayrıca daha da büyüyormuş kabilinden hissediyorum.

Kompetan doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonrasında disim agrimayya baslasi.doktora gittim online antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi fakat ben cektirmek istemedim kokleri saglam .hat tedavisi geçmek zorundami okanal tedavisi olmazsa ne olur

Spesiyalist doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize mukteza müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Uzman doktor Kesinlikle muayene edilmeli ve mutlaka lakin mutlaka apse yapaan dişleriniz ivedi otama görmelidir. Bu hatır yayılacak ve kist oluşturacaktır. Sebep bu kadar savsaklama ediyorsunuz.

Esra Hocam 4 zaman önce diş balkısı yüz gittiğim bir klinikte kanal tedaisi örgülmaya serlandı, ilk zaman diş oyulup muhtevaine ilaç koyuldu ancak balkıdan ssabaa denli uyuyamadım, yeniden gittiğimde bol miktarda duyum yitimi verdiler ama dişim hiç uyuşmadığı kabil ağrı elan da arttı.

İrem röntgen çektirmiştim iş 20 lik diş de değil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. official site bitir bişeyin kalmaz dedi yalnız kestirmece 2 hafta sonra tekrarladı. dediğiniz gibi iltihaplanmayı kurutup gene doktora görünecem. Teşekkür ediyorum, basitçe gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *